Θέσεις Εργασίας

Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου να εργαστείς στο Alpamayo PRO.
Αυτή τη στιγμή, οι διαθέσιμες θέσεις εργασίας είναι:

Πωλητής/Πωλήτρια

Κύρια καθήκοντα

  • Εξυπηρέτηση πελατών λιανικής
  • Διαχειρηση τηλεφωνικών αιτημάτων
  • Παραλαβές εμπορευμάτων
  • Οργάνωση αποθήκης και προθηκών στο κατάστημα

Απαιτούμενα προσόντα

  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Εξοικείωση με χρήση Η/Υ
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Προεραιτικά:

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, δεύτερη ξένη γλώσσα ή άλλα σχετικά προσόντα θα θα αξιολογηθούν θετικά

Ecommerce Assistant

  • Συλλογή, προετοιμασία και αποστολή παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω email, τηλεφώνου ή live chat
  • Τακτική ενημέρωση ιστοσελίδας και προϊόντων
  • Επικοιωνίαμε την ομάδα προγραμματιστών μας

  • Προϋπυρεσία 1 έτους ή περισσότερο σε αντίστοιχη θέση
  • Δυνατότητα να λειτουργήσεις ως μέλος ομάδας
  • Η βασικές γνώσεις επί των προϊόντων και η εξοικείωση με Magento ή/και SoftOne θα αξιολογηθούν θετικά

Αν πιστέυεις ότι έχει ότι χρειάζεται για μία από τις παρακάτω θέσεις, μη περιμένεις!